Pinterest
Tarih Aralığı: /   Firmaya Göre:
Firma Haberleri
Assos konsept mağaza standı ve birbirinden şık koleksiyonlarıyla IJS’da!


Her geçen gün artan başarı oranı, trend yaratan koleksiyonları, doğru lokasyonlarda doğru hedef kitleye ulaşma imkanı ile Assos, mücevherseverlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Assos’un başarısının altında yatan en önemli kuralları Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş gerçekleştirdiğimiz röportajda anlattı.


Türkiye’nin lider mücevher markalarından Assos, farklı hedef kitleleri olan birbirinden farklı alt markalarıyla mücevherseverlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Aralarında Assos Exclusive, Assos Princess, Assos Divan gibi birçok alt markası bulunan Assos’un en büyük hedefini Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş “Bir dünya markası olmak” olarak açıklıyor. Dünyada markalaşmak için öncelikle cesaret gerektiğini belirten Nusret Altınbaş, girilecek ülkedeki pazar dinamiklerini çözüp, talep alan ürünleri belirleyip, profesyonel bir ekiple bunun başarılabileceğinin altını çiziyor.

Nesilden nesile geçen meslek detayları, doğru stratejiler ve başarılı projelerle tasarım ve üretim gücünü birleştiren Assos’un yakaladığı başarılardan önemli bir kısmının ise ekip ruhu olduğunu söyleyen Altınbaş, yapılan her çalışmada, başarı yolunda atılan her adımda ekibinin desteğine ihtiyacı olduğunu dile getirdi.

Mücevheri moda ile sentezleyen Assos, sürekli geliştirdiği ürün yelpazesi ve açtığı perakende mağazalarıyla sektöründe adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İş ortaklarıyla sık sık bir araya gelerek, gelecek projelerini interaktif şekilde değerlendirip hayata geçiren Assos’un A’dan Z’ye tüm detaylarla profesyonel bir ekibin ilgilendiğini söyleyen Altınbaş, “Mücevher Assos’ta, yalnızca kadife kutularda saklanan değerli taşlar olmaktan çıktı ve adeta bir sanatçının imzası haline geldi. Pırlanta, yaratıcılıklarına sınır koymayan usta ellerde tılsım kazandı” diyerek tasarım ve sunuma verdikleri önemi özetliyor.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen pazarlama çalışmalarının belirli bir kısmını fuarlar aracılığıyla yürüten Assos, koleksiyonlarını ve projelerini fuarlar aracılığıyla birçok iş ortağına sunuyor. Türkiye’de bu yıl 5. düzenlenen Jewex Fuarı’na kalabalık bir ekip, koleksiyonlar ve mağaza konseptiyle hazırlanmış şık bir stand ile katılan Assos aynı titizlikle önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İstanbul Jewelry Show’a hazırlanıyor.

Sosyal medyada ilgiyle takip edilen Assos, bu kez mücevher ve moda tutkunlarının karşısına blog.assosdiamond.com adresindeki “Diamond Lolla” adlı resmi bloguyla çıkıyor.

Ürün kötü olursa ne kadar iyi marka stratejiniz olursa olsun başarıya ulaşamazsınız. Ama marka mı ürün mü derseniz bunların her ikisi de birbirinden ayrılmayacak olgulardır” diyen Nusret Altınbaş, ürün ve marka çalışmalarının bir bütün olduğunun altını çizdi.BU HABERİ YAYINDÜNYASI A.Ş.'NİN İZNİ OLMAKSIZIN KULLANANLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM YAPILACAKTIR!
Haber Tipi : Firma Haberleri
Tarih / 03.29.2013
Haberin Diğer Resimleri
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Firma Haberleri